Konečně jsem dokoukala Mrtvou nevěstu

12. února 2017 v 20:58 | Grace |  Diary
Nevím vůbec co mám dělat. Buď se nudím a nebo nestíhám.Tenhle týden vypadal zezačátku moc slibně. Tři testy a jinak volno. Omyl. S kyždým dnem se to kupilo čím dál více. Chtěla jsem dělat jiné věci, ale nešlo to. Tento víkend byl hrozně urychlený. Musela jsem dělat testy, které nám dali učitelé, abychom byli připravení na přijímačky. 3x test z matiky a 1x z češtiny. A do toho ještě přírodopis, dějepis, zeměpis, atd.
Prostě moc, ale nebudu vás obtěžovat mými problémy se školou a začnu povídat o něčem jiném.

V poslední době jsem na sebe pyšná. V dubnu mám doplňkové talentovky z tělocviku a už teď mi to jde vážně super. Sice nemohu ještě běhat venku (Ať už ten sníh sleze, už ho bylo až moc), ale doma na přístroji zvládám 12 minut vkuse. Konečně jsem dočetla Hvězdy nám nepřály a naplánovala jsem si, kdy budu dělat co.

Dokoukala jsem i Mrtvou nevěstu, která byla opravdu super. Chtěla jsem se na ní dlouho podívat, ale trochu jsem z toho měla strach (horory nejsou mé gusto, i když tohle nebyl horor. Fakt skvěle jsem to vysvětlila.)
http://www.gifmania.cz/Animovane-Gify-Filmy/animovane-Obrazky-Animovany-Filmy/Animace-Mrtva-nevesta-Tima-Burtona/Mrtva-nevesta-Tima-Burtona-74185.gifhttp://www.gifmania.cz/Animovane-Gify-Filmy/animovane-Obrazky-Animovany-Filmy/Animace-Mrtva-nevesta-Tima-Burtona/Mrtva-nevesta-Tima-Burtona-74187.gif

A omlouvám se všem. Nějak mi nejdou psít komentáře na blogu, a proto to musím obíhat na telefonu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama