Ťik, ťak, ťik ......

7. ledna 2017 v 10:25 | Grace |  Reflections
V poslední době je mým nejhlavnějším nepřítelem ČAS. Vždy, když něco potřebuji rychle udělat, pokouší mojí trpělivost. Co udělat, aby se prodloužil či zkrátil? To bohužel nejde. Vždy bude mít každá hodina 60 minut a každá minuta 60 sekund.Já počkám. - Na co? Na co čekat, vždyť tato sekunda už se ztratila a nikdy se nevrátí. Sice se to snadno říká, ale přiznávám, že i já nedělám všechno hned. Nechávám si to ne na poslední chvíli, ale na nějakou dobu mezi tím. Někdy dobré řešení, ale někdy úplně zbytečné.


Určitě znáte ten pocit ranního vstávání. Bart to asi vystihuje nejlépe. Taky bych zahodila svůj mobit co nejdál, ale já vím, že se svojí šikovností by měl nakřáplou obrazovku a spoustu dalších škrábanců. Ale to už jsem zašla zase do jiného tématu.
Jestli jste četli kníčku Malý princ mohlo vám dojít, že to nejdůležitější co můžete dát příteli je ČAS. Ano je to hezké někomu darovat čas, ale co když ten ,,KAMARÁD" je vlasně nikdo jiný než s kým se kamarádíte. To je pak těžší si vzít ten čas zpět. Hodně mi mrzí, že jsem svůj čas darovala mnoha lidem, ale ještě jsem nenašla nikoho, kdo by mi ho mohl vrátit. Ale na to snad je ještě hodně času. SNAD


To by byl celý článek. Napište mi do komentářů, jestli se vám takové články líbí či nikoliv. Budu moc ráda za každý komentář :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama